Brugerdiskussion:212.242.188.68

Fra Wikipedia, den frie encyklopædi

Hej!

Tak for dit bidrag i artiklen storm. Såvidt jeg kan se er der skrevet om hvordan en orkan dannes og navngives og jeg har derfor flyttet den til orkan-artiklen.

Velkommen!

Hej og velkommen til Wikipedia. Vi takker dig for dine bidrag, og håber at du vil vende tilbage. Her er nogle gode links at starte med:

mvh --Glenn 22. jun 2005 kl. 22:48 (CEST)


Dette er en diskussionsside for en anonym bruger, der ikke har oprettet en konto endnu eller ikke bruger den. Vi er derfor nødt til at bruge den numeriske IP-adresse til at identificere ham eller hende. En IP-adresse kan være delt mellem flere brugere. Hvis du er en anonym bruger og synes, at du har fået irrelevante kommentarer på sådan en side, så vær venlig at oprette en brugerkonto og logge på, så vi undgår fremtidige forvekslinger med andre anonyme brugere.