Brukardiskusjon:Helga

Frå Wikipedia – det frie oppslagsverket

[endre] Velkommen

Velkommmen til Nynorsk Wikipedia, Helga! Berre spør dersom du lurer på noko. --EIRIK\diskusjon 10. nov. 2005 kl. 16:41 (UTC)

Ein velkomst frå meg òg! --Bep 11. nov. 2005 kl. 22:34 (UTC)

Og velkommen ombord frå meg òg! Bra vi får opp kvinneprosenten her så vi blir meir representative. Håpar du vil skrive mykje og godt! :-) -- Olve 11. nov. 2005 kl. 22:50 (UTC)


Overveldende velkomst! Jeg skriver mest bokmål, men forsøker meg litt på nynorsk, da, sånn når jeg har ånden (anda) over meg - Helga 14. des. 2005 kl. 19:21 (UTC)

[endre] Tusenårsstadane

Er du den Helga som har skrive om tusenårsstadane [1] på bokmålswikipediane? Eg har gjort eit forsøk på å leggje den inn her, men eg lurer på om det greier seg med fylka. Hogne 14. des. 2005 kl. 21:55 (UTC)

Det er samme Helga, ja. Det er sikkert helt greit å bare la fylkene stå her så lenge. Det mangler mye informasjon fra kommunene på deres tusenårssteder, og det er dumt å måtte sjekke begge steder når det skal oppdateres. Det er forresten lenge siden jeg har fått noe informasjon fra de jeg har purret på, men skal ta en runde over nyttår tenker jeg (min egen hjemkommune har ikke svart på tre henvendelser. Jippi.). (Og så ble jeg jo litt stolt av at noen syntes artikkelen var verd å oversette :-D ) - Helga 18. des. 2005 kl. 09:46 (UTC)