Wikipedia-diskusjon:Dugnad denne månaden
Frå Wikipedia – det frie oppslagsverket
Kva er det som skjer med dugnadane? Det er jo ikkje nokon dugnad i april! Eg vil foreslå at vi tek ein dugnad på å fjerne så mange raude lenker som rå frå Artiklar vi bør ha. Lars 11:53, 3 april 2007 (CEST)
- Det skjer alt for lite med dugnadane, der har du heilt rett. Raudlenkefjerning er eit godt framlegg. Månadens dugnad er betre enn vekas dugnad, som vi i praksis ikkje har hatt på lenge. Dei som sett opp infrastruktur for oss andre kan sjå på om vi bør få månadens dugnad meir synleg opp på Arbeidskontoret. Trondtr 12:42, 3 april 2007 (CEST).
- To gode framlegg vart lansert for mai (nedanfor), eit langt steg fram samanlikna med stilla før i vinter. Eit tredje emne for dugnad kan vere å utarbeide ein liten infopakke om nynorsk wikipedia som vi som ein dugnad kan sende til folk vi meiner har noko å bidra med på ulike felt. Dette krev noko forarbeid, så kan finpussinga og utsendinga vere dugnadsemne ein gong til hausten. - Knut 13:13, 14 april 2007 (CEST)
- Det hadde vore greit å få promotert nynorsk wikipedia i Norsk Målungdom og Norsk mållag sine avisar (motmæle og norsk tidend), kanskje gjennom ein artikkel eller eit intervju. Lars 17:40, 17 april 2007 (CEST)
[endre] Dugnad Juni
Eg fann ingen diskusjon om dugnad i Juni. Kanskje vi bør jobbe mot ein lang og god artikkel om Ivar Aasen? Lars 23:28, 31 mai 2007 (CEST)
- Sjå Maldiskusjon:Dugnad juni 2007. Eg kopierer deg inn dit. --Ranveig 00:26, 1 juni 2007 (CEST)