Brukardiskusjon:129.177.43.70
Frå Wikipedia – det frie oppslagsverket
[endre] Velkomen
Hei og velkomen til Nynorsk Wikipedia! Det er flott at du bidreg. Eg føreslår at du tek ein kikk på stilmanualen vår for å sjå korleis artiklar bør setjast opp og korleis du enkelt kan formatere tekst. Du kan óg registrere deg for å få tilgang til fleire funksjonar.
Du kan finne ei grei innføring til korleis Wikipedia fungerer her! Dersom du lurer på noko er det berre å spørje!. Du har ein beundringsverdig aktivitet, men hugs; det er ikkje berre kvantiteten som tel. Med så mange nyoppretta artiklar blir det mykje arbeide å gje artiklane innhald. Les stilmanualen, hugs kjelder, interwiki (henvisningar til andre språks artiklar om det same) skal gjerne med, og kategoriar. Sjå på andre artiklar, og sjå på dei endringane me andre gjer på artiklane du skriv. Kom gjerne med spørsmål, anten direkte til nokon, eller på samfunnshuset. --Ekko 16:57, 3 august 2006 (UTC)
Dette er ei diskusjonsside for ein anonym brukar som ikkje har logga inn på eigen brukarkonto. Vi er difor nøydde til å bruke den numeriske IP-adressa knytt til internettoppkoplinga åt brukaren. Same IP-adressa kan vera knytt til fleire brukarar. Om du er ein anonym brukar og meiner at du har fått irrelevante kommentarar på ei slik side, logg inn slik at vi unngår framtidige forvekslingar med andre anonyme brukarar.