Brugerdiskussion:212.10.166.161

Fra Wikipedia, den frie encyklopædi

Velkommen!

Hej og velkommen til Wikipedia. Vi takker dig for dine bidrag, og håber at du vil vende tilbage. Her er nogle gode links at starte med:

Du kan med fordel oprette et brugernavn.

- Kåre Thor Olsen (Kaare) 15. jul 2005 kl. 23:36 (CEST)


Hej igen

Lad venligst være med at slette indhold fra artiklen når du tilføjer nyt; de oplysninger du nu har slettet to gange fra Harry S. Truman, skal være der.

- Kåre Thor Olsen (Kaare) 15. jul 2005 kl. 23:43 (CEST)


Dette er en diskussionsside for en anonym bruger, der ikke har oprettet en konto endnu eller ikke bruger den. Vi er derfor nødt til at bruge den numeriske IP-adresse til at identificere ham eller hende. En IP-adresse kan være delt mellem flere brugere. Hvis du er en anonym bruger og synes, at du har fået irrelevante kommentarer på sådan en side, så vær venlig at oprette en brugerkonto og logge på, så vi undgår fremtidige forvekslinger med andre anonyme brugere.