Keskustelu käyttäjästä:62.73.57.122

Wikipedia

Tervetuloa Wikipediaan! Kokeilit suomenkielisen Wikipedian muokkaamista, ja testisi on nyt poistettu. Jos haluat harjoitella lisää ennen kuin ryhdyt vakavissasi lisäämään Wikipedian tietomäärää, käytä hiekkalaatikkoa, jossa voit kokeilla toimintoja vapaasti. Lisää tietoa muokkaamisesta on ohjesivuilla. --jeepo 8. helmikuuta 2005 kello 07:04 (UTC)

Olet sotkenut tai poistanut Wikipedian sisältöä, ole hyvä ja lopeta se. Sitä pidetään vandalismina. Jos jatkat asiattomia muokkauksia, muokkausoikeutesi voidaan poistaa varoituksetta. Voit kokeilla muokkaamista rauhassa Wikipedian Hiekkalaatikossa. Kiitos. –Höyhens 16. maaliskuuta 2006 kello 07.50 (UTC)

  • Sotkemista. --TeVe 13. huhtikuuta 2006 kello 11.13 (UTC)
  • Sotkeminen jatkuu. Ei kannattais. --Höyhens 13. huhtikuuta 2006 kello 11.17 (UTC)
  • ...ja jatkuu... --TeVe 13. huhtikuuta 2006 kello 11.18 (UTC)
  • Esto 1vrk. -Höyhens 13. huhtikuuta 2006 kello 11.42 (UTC)
  • Sotkemista. --Jetman 11. toukokuuta 2006 kello 11.27 (UTC)
  • Sotkemista --Teme 17. toukokuuta 2006 kello 06.01 (UTC)
  • Sotkemista. --Jetman 18. toukokuuta 2006 kello 10.55 (UTC)

Tämä on nimettömän käyttäjän keskustelusivu. Hän ei ole joko luonut itselleen käyttäjätunnusta tai ei käytä sitä. Siksi hänet tunnistetaan nyt numeerisella IP-osoitteella. Kyseinen IP-osoite voi olla useamman henkilön käytössä. Jos olet nimetön käyttäjä, ja sinusta tuntuu, että merkityksettömiä kommentteja on ohjattu sinulle, luo itsellesi käyttäjätunnus tai kirjaudu sisään välttääksesi jatkossa sekaannukset muiden nimettömien käyttäjien kanssa.
[IP-osoitteen omistajan haku maanosittain: Eurooppa Amerikka Afrikka Aasia/Tyynimeri Latinalainen Amerikka]