Keskustelu käyttäjästä:194.100.52.161
Wikipedia
[muokkaa] Pekka Tarvanen
Moi, miksi merkkasit tuon roskaksi? Kaipaisi kyllä perustelun, kun kyseessä ei kuitenkaan ole ihan selvä tapaus. Jos artikkelin nimi on virheellinen, sivu voidaan kyllä siirtää. --Jetman 30. elokuuta 2006 kello 14.04 (UTC)
Lisäsin keskustelusivulle perusteluita. Uskon tietäväni aika varmasti mikä on Kalman oikea nimi, eikä se ole Pekka Tarvanen. Mutta kaikki kuitenkin tietävät bändin toiveet jne... 194.100.52.161 30. elokuuta 2006 kello 14.07 (UTC)
Tämä on nimettömän käyttäjän keskustelusivu. Hän ei ole joko luonut itselleen käyttäjätunnusta tai ei käytä sitä. Siksi hänet tunnistetaan nyt numeerisella IP-osoitteella. Kyseinen IP-osoite voi olla useamman henkilön käytössä. Jos olet nimetön käyttäjä, ja sinusta tuntuu, että merkityksettömiä kommentteja on ohjattu sinulle, luo itsellesi käyttäjätunnus tai kirjaudu sisään välttääksesi jatkossa sekaannukset muiden nimettömien käyttäjien kanssa.
[IP-osoitteen omistajan haku maanosittain: Eurooppa Amerikka Afrikka Aasia/Tyynimeri Latinalainen Amerikka]